Prístrešok na auto CARPORTKonštrukcia prístrešku:

Prístrešok na autá je vyrobený z lepeného lamelového dreva. Lepené drevo má väčšiu stabilitu, pevnosť, je odolnejšie voči vlhkosti, menej deformovateľné a tiež menej náchylné na lámanie. Prístrešok je impregnovaný proti plesniam a škodcom. Strecha je z 5 mm dutinkového polykarbonátu (lexan). Súčasťou je aj inštalačný materiál ako konzoly, vruty, spájací strešný materiál. Komplet návod na inštaláciu. Všetky prvky pre uchytenie prístrešku sú žiarovo zinkované. Každá konštrukcia sa vopred zhotoví na dielni a rozoberie. Tým sa zabezpečí absolútna presnosť pri výstavbe prístrešku. Dodávka obsahuje všetky inštalačné prvky. Prístrešok je predávaný len na svojpomocnú montáž.

Technické parametre:
  • Osová vzdialenosť na šírku prístrešku medzi stĺpmi 3,2m

  • Osová vzdialenosť na hĺbku prístrešku medzi stĺpmi 3,29m

  • Maximálny presah strechy spredu a vzadu po nosný stĺp cm

  • Maximálna šírka do ?m

  • Maximálna hĺbka do ?m

Farebné prevedenie konštrukcie:

Konštrukcia prístrešku je dvakrát maľovaná v ľubovoľnom farebnom prevedení podľa priania zákazníka z ponúkanej farebnej palety:

farbaodiene
Krytina prístrešku:

Krytina pri tomto prevedení je z materiálu tzv. komôrkový polykarbonát LEXAN o hrúbke 10mm vo viacerých farebných prevedeniach. Táto krytina je ľahko udržiavateľná a má výborné priehľadné vlastnosti. LEXAN je odolný voči silnémudažďu, vetru, snehu aj krúpam. Krytina obsahuje oplechovanie, spojovacie hliníkové lišty s gumenými tesneniami a ukončovacím profilom.

Ukotvenie nosného stĺpa:
ukotvenie
Spôsob montáže:
  • Montáž si zabezpečí zákazník svojpomocne

Dodacia doba
je 3-6 týždňov od záväznej objednávky. Záloha pri objednávke je 30% z ceny kalkulácie.  

Kalkulácia


Realizácie - Prístrešok na 2 autá LUX 2