Prístrešok na 1 auto LUX 1Konštrukcia prístrešku:

Prístrešok na auto je vyrobený z lepeného lamelového dreva. Lepené drevo má väčšiu stabilitu, pevnosť, je odolnejšie voči vlhkosti, menej deformovateľné a tiež menej náchylné na lámanie. Pri prístrešku je možné zadať akúkoľvek výšku nosných stĺpov. Všetky prvky pre uchytenie prístrešku sú žiarovo zinkované. Každá konštrukcia sa vopred zhotoví na dielni a rozoberie. Tým sa zabezpečí absolútna presnosť pri výstavbe prístrešku, či už našimi vyškolenými pracovníkmi, alebo svojpomocne. Dodávka obsahuje všetky inštalačné prvky. Prístrešok je možné vyrobiť v akejkoľvek dĺžke.

Technické parametre:
  • Osová vzdialenosť na šírku prístrešku medzi stĺpmi môže byť od 1m do 3,80m

  • Osová vzdialenosť na hĺbku prístrešku medzi stĺpmi môže byť od 1,5m do 5,40m

  • Maximálny presah strechy spredu a vzadu po nosný stĺp cm

  • Maximálna šírka do ?m

  • Maximálna hĺbka do ?m

Farebné prevedenie konštrukcie:

Konštrukcia prístrešku je dvakrát maľovaná v ľubovoľnom farebnom prevedení podľa priania zákazníka z ponúkanej farebnej palety:

farbaodiene
Krytina prístrešku:

Krytina pri tomto prevedení je z materiálu tzv. komôrkový polykarbonát LEXAN o hrúbke 10mm vo viacerých farebných prevedeniach. Táto krytina je ľahko udržiavateľná a má výborné priehľadné vlastnosti. LEXAN je odolný voči silnémudažďu, vetru, snehu aj krúpam. Krytina obsahuje oplechovanie, spojovacie hliníkové lišty s gumenými tesneniami a ukončovacím profilom.

Ukotvenie nosného stĺpa:
ukotvenie
Spôsob montáže:
  • montáž vykonávame našimi vyškolenými pracovníkmi, ktorí zabezpečia správnu inštaláciu všetkých prvkov

  • v prípade zručnosti je možné doručiť prístrešok zákazníkovi, ktorý si montáž zabezpečí svojpomocne

Zameranie, dodacia doba, kalkulácia:

Zameranie

prístrešku je možné vykonať dvoma spôsobmi. V prípade zručnosti si zákazník zameria plochu a svetlú výšku, ktorú je potrebné zastrešiť (poprípade pošle fotografie umiestnenia prístrešku). Následne Vám zadáme rozmery rozostúpenia nosných stĺpov.

Cena je vypočítaná z plochy rozmerov prekrytia, ktoré pošle zákazník do formulára. Druhý spôsob je zameranie našim pracovníkom.

Dodacia doba
je 3-6 týždňov od záväznej objednávky. Záloha pri objednávke je 30% z ceny kalkulácie.  

Kalkulácia


Realizácie - Prístrešok na 1 auto LUX 1